TRY  
Türkçe  
 

Hakkımızda

Hakkımızda

 

VIP transfer hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet standartları bakımından öncü kabul edilen Green Garden Transfer firması, yolculuklarınızın güven ve konfor içinde geçmesini sağlamak adına kurulduğu günden bugüne değin, lüks transferin kapsamını genişleten yatırımlarına devam etmektedir.

Havalimanı transfer hizmetlerinde güler yüzlü ve kaliteli hizmet alabileceğiniz donanımlı personelleri bünyesinde barındıran Green Garden, lüks araç filosuna sahip elit bir firmadır.

Firmamız Antalya bölgesinde planladığınız gezi, tatil, iş seyahati ya da diğer yolculuklarınızda havalimanı sonrası ulaşımınızın VIP düzeyde sağlanması için gerekli olan tüm kriterleri özenle yerine getirmektedir. Hizmetinize tahsis edilen araçların iç tasarımı, ihtiyaçlarınız ön görülerek hazırlanmıştır. Özellikle kalabalık gruplar tarafından talep edilen transfer işlemlerinde yolculuk sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz günlük gereksinimlere değin en ince detaylar firmamız tarafından sunulmaktadır.

Hizmetinize sunulan araçların iç hacmi, kullanıcı yönlü tasarımı yolculuğunuz sırasında maksimum verim üzerine kurulu bir sistematiğe sahiptir. Havalimanına indiğiniz andan itibaren sizi karşılamak ve belirlediğiniz noktalara ulaştırmakla görevli olan personellerimiz markamızın kendine duyduğu güvenin mimarlarıdır. Mesleki donanım ve müşteri ilişkileri bakımından eksiksiz hizmet sunan Green Garden Transfer personelleri; güler yüz, yüksek iletişim becerileri, sürüş tecrübesi, alan hakimiyeti bakımından eksiksiz bir çalışma disiplinine sahiptir.

Green Garden Transfer markası tarafından transfer hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel paketler dahilinde sunulan ek hizmetler ve standart transfer hizmetleri talep bağlamında gerçekleştirilmektedir. Transfer hizmetlerimiz dâhilinde sunulan standart hizmet paketlerinin içeriği şu şekildedir:

  • Havalimanı karşılama hizmeti
  • Lüks kategoride araç seçimi hizmeti
  • Turistik gezilerde alana hâkim personelle birlikte belirlenen rotada yolculuk hizmeti
  • Otel, kamp alanları, villa konaklamaları gibi planlar dâhilinde belirlenen adrese bagaj teslimi
  • Otel transferi sonrası talebe bağlı olarak sürekli ulaşım hizmetine tahsis edilen lüks araç hizmeti
  • Yabancı dil desteği almak isteyen müşteriler için belirlenen hizmeti verebilecek niteliklere sahip personel desteği
  • 7 gün 24 saat danışma/destek ve randevu hattı hizmeti

Transfer hizmeti almak istediğiniz hizmet paketlerinin içeriği, fiyatlandırma politikası, ek hizmet talebi gibi işlemleriniz için destek hattımızı arayabilir ya da online olarak firma yetkililerimiz ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Ödeme Yöntemleri
https://www.greengardentransfer.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -